Rannavõrkpall Jõgevamaal

Karikavõistluste mängud toimusid Põltsamaal, Tabiveres, Kuremaal ja Mustvees. Kokku osales karikavõistlustel 14 naispaari ja 24 meespaari. Üldparemusjärjestuses arvestati kolme parema etapi tulemusi. Punkte saadi etappidel 20,18,17 jne.

Jõgevamaa karikavõistluste võitjaks naiste arvestuses tulid Liina Annok ja Piret Nukka Tormast 58 punktiga, teine koht kuulus Pala paarile Virge Otsale ja Merike Värsile 50 punktiga ja kolmanda koha saavutasid Maarika Enumäe ja Piret Nõmm Tormast 48 punktiga.

Meestest võitsid Kristo Kõkkur ja Kristjan Kanniste Põltsamaalt 55 punktiga, neile järgnesid Ardo Rosin Põltsamaalt ja Rainer Järv Toomalt 52 punktiga ning Alar Paas ja Priit Pall Lustiverest 47 punktiga. Kolme paremat nais- ja meespaari autasustati karikatega.

Maakonna meistrivõistlused rannavõrkpallis toimusid Mustvees. Meistriteks tulid Nele Kulm ja M. Paas, kes otsustavas mängus võitsid Liina Annokit ja Piret Nukkat 21:17 ning pronksmedalid võitsid Virge Otsa ja Merike Värs.

Meespaaridest tulid maakonna meistriteks Herki Paas ja Endel Jänes Lustiverest, alistades otsustavas mängus Henry Orot ja Andres Krassi 21:17. Pronksmedalid võitsid Kristo Kõkkur ja Kristjan Kanniste. Võitjaid autasustati maakonna meistrimärgiga ja teisi auhinnalisi kohti medalitega.

Peakohtunikena tegutsesid erinevatel etappidel Toivo Uusna, Rein Jõeveer, Andres Lippur ja Jaan Rahuküla.

Suvine võrkpalli hooaeg on lõpukorral. Septembris toimub JSL Kalju võrkpallisektsiooni laiendatud töökoosolek esimees Enn Kanguri juhtimisel, kus kinnitatakse uue võrkpallihooaja kalenderplaan. Kõik head ettepanekud on oodatud.

Uno Valdmets,
JSL Kalju esimees

blog comments powered by Disqus