Randoja taas Eesti meistriks

Veebruari esimesel nädalavahetusel selgitati Tallinnas Eesti noorte U14 ja U16 sisemeistrid kergejõustikus. Viis medalit toodi ka Jõgeva maakonda.

Võidukalt alustas uut hooaega hiljuti maakonna 2019. aasta parimaks noorsportlaseks pärjatud Rasmus Randoja. Seekord saavutas Tartu ülikooli akadeemilist spordiklubi (TÜ ASK) esindav Rasmus Randoja Eesti meistritiitli U16 vanusegrupi 1500 m jooksus. Randoja võiduaeg oli 4.29,56.
Kolm medalit võitis samuti TÜ ASKi esindav Berit Kukk. U16 vanuseklassi neidude seas oli ta teine kaugushüppes (5.17) ja kolmikhüppes (11.08). 60 m tõkkejooksus kuulus Kukele pronksmedal ajaga 9,22.
U14 vanuste tüdrukute seas võitis Johanna Elisabeth Võsaste (KJK Harta) kolmanda koha 60 m jooksus ajaga 8,67.
Häid tulemusi saavutas KJK Harta võistleja Timo Ingver poiste U14 vanuseklassis. Kuulitõukes saavutas ta viienda koha (10.07) ja 60 m jooksus oli seitsmes (8,49). KJK Harta sportlane Kärt Lehtla oli U14 vanusegrupi kaugushüppes seitsmes 4.30-ga.
Jaanuaris toimunud TV 10 olümpiastarti vabariiklikul etapil saavutas Kärt Lehtla tüdrukute nooremas vanuserühmas kaugushüppes teise koha tulemusega 4.69.