Rally Estonia suvekontserdi sisustavad Jõgeva- ja Tartumaa kultuuritegijad

Laupäeval 16 juulil sisustavad 19 Jõgevamaa ja Tartumaa kultuurikollektiivi Tartus Raekoja Platsile paigaldatud pealaval 15.-17. juulini kestva autospordi-ja meelelahutussündmuse auto24 Rally Estonia raames toimuva Vooremaa suvekontserdi.

Sarnaselt möödunud aastal toimuvaga on Rally Estonia korraldajatele Vooremaa suvekontserdi läbiviimisel koostööpartneriks Vooremaa geopark. “Arvestades seda, et geopark hõlmab nii Jõgeva- kui ka Tartumaad on nendest maakondadest kultuuriprogrammis osalejad. Kollektiivide kaasamisel arvestasime nende endi suurt huvi kaasa lüüa. Rahvatantsijad ja rahvamuusikud osalevad Vooremaa folgil. Otsustasime pakkuda ka esinemisvõimalust noortele, esinemas on viis noorebändi Jõgeva- ja Tartumaalt,” ütles Vooremaa Geopargi projektijuht Kaidi Randpõld.

Tema sõnul on suvekontserdi ettevalmistamisel koostöö korraldustoimkonda liikmete Tartumaa rahvakultuurispetsialisti Astrid Halliku, Jõgeva maavalitsuse kultuuri-ja noorsootöö peaspetsialisti Tiina Tegelmanni, Jõgevamaa rahvakultuurspetsialisti Pille Tuti, kollektiivide juhi Liia Koortsi ja Konguta rahvamaja juhataja Meelis Külaotsaga kulgenud tulemuslikult.

“Peaesinejaks Vooremaa suvekontserdil  on puhkpilliorkester Popsid ja solist Artjom Savitski,” lisas Kaidi Randpõld. Kontserdile saab kaasa elada ka internetis Tartu valla Televisiooni RETV kodulehel.

Auto24 Rally Estonia 2016 võistlusel stardib seitsekümmend viis meeskonda kahekümnest riigist.

Rally Estonia 2016 kultuuriprogrammis osalevad Jõgevamaalt

*Palamuse naisrühm “Sirtsuline”, juhendaja Sirje Kiis

*Palamuse laulustuudio, juhendaja Karmo Toome

*Palamuse gümnaasiumi noorte segarühm “Peapööritajad”, juhendaja Sirje Kiis

*Tabivere laulustuudio, juhendaja Kadri Savva

*Alatskivi-Pala noortebänd The Univited

*“Mustvee naisansambel Rodnik , juhendaja Jelena Putškova

*Ansambel Rasked Keldrivatid Jõgevalt

*Ansambel Karamellkissell Puurmanist

*Põltsamaa tantsutrupp Complete Crew, juhendaja Marek Tamm

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus