Raivo E. Tamm saab kätte Lutsu preemia

Ülehomme keskpäeval on kõik huumorisõbrad oodatud Palamuse rahvamajja, kus antakse üle tänavune Oskar Lutsu huumoripreemia. Selle 29. laureaadiks saab näitleja Raivo E. Tamm.

  1. aastal Tallinna riikliku konservatooriumi lavakunstikateedri ehk praeguse nimega Eesti muusika- ja teatriakadeemia lavakunstikooli lõpetanud Raivo E. Tamm (51) on töötanud Pärnu Endla teatris, Vanalinna stuudios ja Tallinna linnateatris, ent viimased 18 aastat on ta olnud vabakutseline näitleja, keda publik on saanud näha nii teatrilaval kui ka tele- ja kinoekraanil. Eriti intensiivselt on ta “pildil” olnud just viimasel ajal: ta on teinud kaasa teleseriaalides “Õnne 13”, “ENSV”, “Kellapid” ja “Papad Mammad” ning loonud neis humoorikaid karaktereid. Ka tema ülesastumised telešõu “Su nägu kõlab tuttavalt” mullusügisesel hooajal olid pikitud mõnusa huumoriga.

Oskar Lutsu huumoripreemia stipendiumi annab välja MTÜ Sokuturi koostöös Palamuse vallavalitsusega ning stipendiumisumma pannakse kokku rahva annetustest. Annetused on oodatud MTÜ Sokuturi arveldusarvele nr EE831010220061135014 SEB Pangas. Annetused on tulumaksuvabad, kui lisate selgituseks märgusõna “Annetus”. Lisainfot saab telefonilt 511 2612 (Ave Unt).

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus