Rahvarohked päevad Virtuse spordihoones

Eelmine nädalavahetus möödus Jõgeval jalgpallilainel. Kahel päeval toimus spordihoones Virtus  FC Jõgeva Wolvesi korraldatav saalijalgpalliturniir Winter Cup 20. Kuuendat aastat aset leidnud turniir meelitas Jõgevale 20 meeskonda 200 mängijaga ning esmakordselt oli tegu isegi rahvusvahelise mõõduvõtmisega. Nimelt osalesid turniiril ka Tšehhimaa jalgpallurid.


Turniiri jalgpallitasemest rääkimata tasub kiita korraldajad selle organiseerimise ning korraldusliku kvaliteedi poolest. FC Wolves eesotsas oma juhi Kervin Kulliga on kokku pannud läbimõeldud võistluse, mis pakub lusti nii osavõtjatele kui pealtvaatajatele. Kõik on läbi mõeldud: alates meeskondade komplekteerimisest ja lõpetades turniiri otseülekandes kajastamisega. Juba ainuüksi video- ja fotomaterjali poolest annab see turniir enamikule spordivõistlustele silmad ette. Ja seda kõike ei tehta mitte linnukese pärast, vaid turniir vääribki jälgimist.

Nii on Wolves´i Winter Cupist kujunenud kuue aastaga igati arvestatav turniir Eesti jalgpallimaastikul, kuhu mängijad tahavad tulla ja millest huvilised osa saavad. Korraldajad on selle ajaga tõestanud, et ka väikeses kohas saab teha suuri asju. Vaja on häid ideid, nende elluviijaid ning eestvedajaid ja loomulikult ka mõistvaid toetajaid. Winter Cupil on need kõik ka olemas.

Juba eelolev nädalavahetus plaanib Virtuse spordikeskus jätkata samas rütmis, sest Jõgevale on oodata pea tuhandet tantsijat. Nimelt toimub siin kahel päeval Cestants Jõgeva Dance Stari võistlus, mis toob üle Eesti kohale 963 suurt ja väikest osalejat. Rahvarohked päevad Virtuses jätkuvad.

blog comments powered by Disqus