Rahvaliit koguneb erakonna tulevikku arutama

Rahvaliidu Jõgevamaa Ühendus koguneb täna Torma valda Vaiatu rahvamajja maakonnaorganisatsiooni konverentsile erakonna tulevikku arutama.

Rahvaliidu Jõgevamaa Ühenduse juhatuse esimees Heldur Lääne märkis, et erakonna juhatus on pakkunud arutamiseks välja kolm varianti, milledeks on iseseisvaks jäämine, liitumiskõnelused Keskerakonnaga ja läbirääkimised Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning Rohelistega. Nii tulevadki arutlusele kõik kolm võimalust,” märkis Lääne.

“Konverentsi päevakorras  on ka kõik iga-aastased teemad nagu volikogu, juhatuse ja selle esimehe valimine, samuti maakonna esindajate saatmine erakonna juhtorganitesse,” teatas Lääne.

Tema sõnul valib Rahvaliidu Jõgevamaa ühendus uue esimehe. “Mina sellele ametikohale ei kandideeri, sest ei pidanud juhtimise seisukohast tänavust aastat eriti edukaks ja jätkama peaks võimekam ning energilisem erakonnakaaslane,”  tõdes ta.

 Küsimusele Rahvaliidu liikmete arvu kohta Jõgevamaal vastas Heldur Lääne, et liikmeid on palju ja sellest piisaks lausa terve erakonna moodustamiseks.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus