Rahvaliidu volikogu asus juhtima Margo Miljand

Rakkes peetud koosolekul valis Rahvaliidu volikogu ühehäälselt esimeheks Margo Miljandi, kes on ERL Jõgeva maakonnaühenduse aseesimees ja Põltsamaa vallaorganisatsiooni juht.

Miljandi sõnul tegid erakonnakaaslased talle ettepaneku ERL volikogu esimeheks kandideerida, millega ta ka nõutus. “Erakonna volikogu töötab kongresside vahelisel perioodil, kinnitab juhatuse ettepanekuid ja otsuseid. Üheks minu esimeseks tööks on ka Rahvaliidu aukohtu kokkukutsumine, et oleks valida selle esimees. Aukohtus vajaksid vaagimist mõned isikutevahelised ebakõlad ning mis seal salata, arutada on tarvis ka erakonnast väljaheitmisega seonduvaid küsimusi,” rääkis ta.

“Vahepealsetel pingetel Rahvaliidus  ja nende kajastamisel ning võimendamisel meedias on olnud ka positiivseid tagajärgi. Erakonda on jäänud põhimõttekindlad inimesed, mis organisatsioonile kahtlemata tugevdavalt mõjub. Mida  jõudsamalt leek põleb, seda parem on tema puhastav toime,” rääkis Miljand, kelle sõnul on Rahvaliitu astunud ka uusi liikmeid, nende hulgas ettevõtlikke ning tegusaid majandusinimesi.

Margo Miljand kuulub Rahvaliitu 1996. aastast. Olustvere sovhoostehnikumi lõpetanud ja Eesti Maaülikoolis majandusarvestuse ning finantsjuhtimise erialal õpinguid jätkav Miljand on töötanud agronoomina ja tegutsenud ettevõtjana. Praegu on ta Esku-Kamari koolis ametis majandustehnikuna.

Miljand juhib ka Põltsamaa vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni, on Tartu Maakohtu rahvakohtunik ja Põltsamaa jahiseltsi eestvedaja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus