Puurmani valla teenetemärgi pälvisid Jaak Kask ja Kalju Vaher

Esmaspäeva õhtul Puurmani lossis peetud riigi 97. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel tunnustasid Puurmani vallavolikogu esimees Aare Järvik ja vallavanem Margus Möldri piirkonnas oma töö, ühiskondliku tegevuse ja harrastustega silma paistvaid isikuid ja tulemuslikke tegusid.

Puurmani valla teenetemärgi pälvisid pikaajalise töö eest põllumajanduses omaaegse Rahva Hääle kolhoosi esimees ning selle õigusjärglase Puurmani põllumajandusühistu esimene juht Jaak Kask ning Saduküla Pensionäride Ühenduse esimees Kalju Vaher.

 Aasta sportlaseks 2014 kuulutati möödunud aastal ja tänavu mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel esikolmikusse jõudnud ratsaspordiga tegelev Jõgevamaa gümnaasiumi õpilane Helina Kalev, aasta tegijaks Sadukülas kohalikku elu ja huvitegevust edendav taluperenaine Anne Mägisoo ja aasta teoks kirikuelu elavdamine EELK Kursi Maarja-Eliisabeti koguduse juhatuse poolt.

Omavalitsuse tänukirja sai ka EELK Mustvee koguduse õpetaja Eenok Haamer, kes Puurmani mõisale oreli kinkis. Teenekas vaimulik esines kontsert-aktusel ka sõnavõtuga.

Keskkonnaminister Mati Raidma tunnustas Puurmani mõisakooli õpetajat Reelika Rohtlat keskkonnaalase tegevuse eest pedagoogitöös.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus