Puurmani Noorteühing toetub tugevale aktiivile

Puurmani Noorteühing toetub ühingu juhi ja valla noorsootöötaja Kaia Raua kinnitusel kindlale aktiivile. Need  on 15-20 seitsmenda kuni üheksanda klassi õpilast, kes on valmis alati kõikvõimalikele ettevõtmistele appi tulema, aktiivselt kaasa lööma ning teisigi kaasa tõmbama.

Just Puurmani Noorteühing oli eestvedaja ja peakorraldaja tänavu 23. juulil alevikus peetud perepäeval. Üritus läks korda ning loodetavasti toimub see ka tuleval suvel.

Kaia Raua sõnul võeti väga hästi vastu näomaalingute tegija, samuti pakkus palju huvi päästjate tehnika demonstratsioon. Palava ilmaga pakkus lastele tõelist lusti ja oli kohati lausa vajalik päästjate veevoolikust tulnud jahutus, nii et masin pidi mitu korda paaki täitmas käima.

Puurmani noortekeskuses on ringe juurde tulnud. Mullu lisandusid noorkotkad ja kodutütred, õmblusring, lauluring, foto- ja videostuudio, samuti koolitused ja programm “Vanem vend, vanem õde”. Viimane puudutab täiskasvanuid ehk vanemaid kui 18-aastasi, kes said kõigepealt vastava koolituse ja seejärel anti nende hoole alla tuge vajavad lapsed. Kokku osaleb programmis seitse last. 23. augustil lähevad vanemad vennad-õed oma hoolealustega Lääne-Virumaale laagrisse.

Veel osalevad Puurmani lapsed ka Kirna keskuses augusti lõpus Jõgevamaa Koostöökoja eestvedamisel peetavas FENIX-programmi laagris.

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus