Puurmani lasteaed tähistas juubelit

Eile (reedel) tähistati Puurmani lasteaia 45 aasta juubelit aktusega, kuhu oodati endisi töötajaid ja lasteaia juhatajaid, samuti külalisi vallavalitsusest ja vallavolikogust, koolidest, ettevõtetest ja mujalt. Esinesid lasteaia praegused kasvandikud ja vilistlased.

Külalistele tutvustati ka laste tööde näitust, lisaks on ühistööna valminud lasteaia makett, millelt võib näha, milline näeb lasteaed välja õhust pildistatuna. Puurmani lasteaias saab tutvuda ka maja kroonikaga. Vaatamiseks on väljas vanad fotoalbumid, igivanad kasvatusraamatud, samuti kroonika lasteaia ajaloo kohta.

Varem toimus sünnipäevapidu lasteaia lastele: külas olid ka Saduküla filiaali lapsed, koos söödi lasteaia vapilooma siili kujulist torti ning nii lapsed kui töötajad said kingituseks lasteaia kirjade ning logoga särgi. Lapsed laulsid lasteaiale sünnipäevalaule ja vaatasid Anne Velli lasteetendust “Kuke ja rebase lugu”.

4. aprillil on lasteaeda vanu aegu meenutama oodatud kõik selle asutuse vilistlased ja endised töötajad. Sel päeval on külla oodatud ka need mudilased, kel lasteaia-aastad alles ees.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus