Puurmani lapsed saavad osaleda suvises noortelaagris

Puurmani vallavalitsus pakub valla 8-16-aastastele lastele võimalust osaleda suvises lastelaagris, mis toimub 12.-19. juunini Põlvamaal Taevaskojas. Laagrikoha maksumus ühe lapse kohta on lisaks riigipoolsele toetusele 93,88 eurot. See  summa tuleb tasuda lapsevanemal, kes soovib oma last laagrisse panna, Puurmani vallavalitsusse hiljemalt käesoleva aasta 10. juuniks.

Valla lastekaitsetöötaja-sotsiaalpedagoogi Karmen Allevi sõnul osalesid Puurmani lapsed eelmisel aastal kahes suvises lastelaagris — Veski laagris Vana-Otepääl ja Uue-Peedu laagris Puide külas Valgamaal. Kahes lastelaagris osaleti seetõttu, et laagrikohtade arv on alati piiratud.

Taevaskoja laagris saab kaasa teha tõukerattamatkadel, jalgsimatkadel, proovida seinaronimist, kastitorni ehitamist  ja paljut muud. Samuti on lastel võimalik osaleda mitmetes grupitegevustes.

Praegu komplekteeritavasse lastelaagrisse on Puurmani vallal pakkuda 12 tuusikut ja eilse seisuga oli  Karmen Allevi sõnul vallavalitsusele laekunud kolm taotlust. Laagriavaldusi võetakse vastu 10. aprillini. Laagrisse ja tagasi sõidutab vald lapsi tasuta. Samuti kompenseerib vald osaliselt laagrimaksu nendel  peredel, kust soovib laagrisse minna mitu last.
i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus