Puurmani korvpallimeeskond alustab hooaega kõrgemas liigas

Möödunud hooajal saavutas Puurmani korvpallivõistkond Tartu Terminaal Cup’i II liiga tabelis esikoha, millega nad tagasid endale pääsu Terminaal Cup’i esiliigasse.

Juba möödunud hooaja keskpaigas oli näha, et Puurmani korvpallimeeskond liigub Tartu Terminaal Cup’i teise liiga esikoha suunas. Kindel ei olnud see veel siiski enne hooaja lõppu. Esikoht tabelis küll saavutati, kuid kohamängudes pidi Puurmani korvpallivõistkond leppima kolmanda kohaga. Meeskonna liige Toomas Kangro rääkis, et kolmas koht üldkokkuvõttes neid ei morjendanud, sest peamine eesmärk oli jõuda esiliigasse.

Puurmani korvpallimeeskond koosneb peaasjalikult asjaarmastajatest, kellel korvpalli mängimine on ennekõike hobi. Seega toimuvad ka võistkonna treeningud üsna kaootiliselt ja vaid paar korda nädalas. “Meeskonda on väga raske tervenisti kokku saada, sest töökohad on paljudel eri linnades ja kellaaegasid klappima saada on pea võimatu,” selgitas Toomas Kangro.

Üheks oluliseks muutuseks Puurmani meeskonna ridades on tagamehe Toomas Valdre siirdumine Tartu meistriliigas mängivasse Luunja meeskonda. “See nõrgendab meie tagaliini , kuid samas õnnestus saada eesliini üks uus mängija Henrik Rikand, kes loodetavasti aitab meil selles liigas püsima jääda,” lisas Kangro.

Lisaks Tartu Terminaal Cup’il osalemisele, proovivad Puurmani korvpallimehed ka sel hooajal osa võtta maakonna meistrivõistlustest. Möödunud aastal saavutas Puurmani meeskond maakonna meistrivõistlustel Laiuse ja Torma ees meistritiitli.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus