Puuetega inimeste koda pakub jätkuvalt võimalusi arvutikoolituseks

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja algatatud projekti “E-riik puuetega ja eakatele inimestele” raames on soovijatel võimalus arvutikoolitust saada veel ka detsembris.

Puuetega inimeste koja tegevjuht Helika Sõber rääkis, et puuetega ja eakatele inimestele orienteeritud projekti alusel on arvutikoolitust saanud üle kuuekümne inimese.

“Peetud on kaheksa õppepäeva. Koolitatavad õppisid kasutama arvutiprogramme, saatma elektronikirju, tegema internetis pangatehinguid. Arvutiõppe läbiviimist soodustasid puuetega inimeste kojale muretsetud moodsad arvutid,” lisas ta.

“Tänapäeval on arvutialased teadmised ja oskused igale inimesele möödapääsmatult vajalikud. Näiteks on tarvis põhjalikult õppida ID-kaardi lugeja kasutamist,” märkis Jõgevamaa Pensionäride Ühenduse juhatuse esimees Heino Ilves.

Projekti “E-riik puuetega ja eakatele inimestele” toetas Vabaühenduste Fond 76 000 krooniga. “Projekt kestab aasta lõpuni ja nii on soovijatel võimalik veel ka detsembris selle raames koolitust saada. Arvutialaseks väljaõppeks ja enesetäienduseks pakub Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda  võimalusi ka tulevikus,” kinnitas Helika Sõber.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus