Puudega lapsed pidasid jõulupidu

Peo eeskava eest hoolitseski Jõgeva Gümnaasium: esinesid kooli meesansambel ja kooliteatri Liblikapüüdja noorem rühm. Muusikalisi vahepalu pakkusid ka kaks pidulist ? Iti-Maris Taks ja Anzhelika Zarina.

Et kingijärjekord liiga pikaks ei veniks, oli kohale palutud koguni kaks jõuluvana koos päkapikkudega. Salmi lugeda või laulda said kõik, kel selleks soovi oli. Kel kingitus käes, võis kooli sööklasse torti sööma minna. Suured tordid tõi pidulistele külakostiks maavanem Aivar Kokk. Tema pidas pidulistele ka tervituskõne.

Maakonna puudega laste jõulupidu peeti kuuendat aastat järjest. Viimasel kahel aastal on peo kahasse korraldanud Jõgeva maavalitsus ja Jõgevamaa Puuetega Laste Vanemate Ühing. Peo korraldamist toetas Hansapank, kingikotte aitasid täita veel õige mitu firmat. Nii mõnigi omavalitsus korraldas ka piduliste ühise transpordi Jõgevale ja tagasi.

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja juhatuse esimees Luule Palmiste andis jõulupeol maavanem Aivar Kokale ning maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhatajale Monika Aasale üle koja tänukirja ? nende tõhusa abi eest selliste pidude korraldamisel.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus