Pühapäeval tuleb avatud treeningpäev

Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi koondab enda ridadesse spordihuvilisi vanuses 35+. Klubi eestvedamisel toimub pühapäeval, 26. mail Jõgeva linna staadionil treeningpäev kergejõustikuhuvilistele, kus on treeneri juhendamisel võimalik alanud hooajaks oma oskusi lihvida.


Treeningpäeval juhendab huvilisi kergejõustiku vanemtreener Piret Koll. Oma oskusi saab täiendada 100 m ja 800 m jooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes.

Eesti Kultuurkapitali ja Jõgevamaa Spordiliidu Kalju toetusel toimuv treeningpäev algab kell 14 ning kestab kolm tundi. Võta sõber ja pere kaasa ning tule alusta uue harrastusega või lihvi oma sooritust ja vormi. Tervisliku seisundi eest vastutab iga osaleja ise.

Samas kutsub klubi oma ridadesse ka kõiki üle 35-aastaseid spordihuvilisi, kes soovivad sporditegevust harrastada ning on praegu või tulevikus valmis ka esindama oma koduvalda ja -maakonda võistlustel. Maakonna suvemängud toimuvad juba 9. juunil Põltsamaal, kus saab oma koduvalla eest võistelda.

Suvel toimuvad ka traditsiooniliselt mitmed mälestusvõistlused ning augustis püüame maakonna esinduse välja panna ka Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu suvemängudel, kus on kavas palju erinevaid spordialasid.

Veteranide vanuseklassides saab kaasa lüüa ja võistelda alates 35. eluaastast. See on just õige aeg võtta staadionile kaasa oma pere, et enda tegemiste kõrvalt kujundada ka kasvava põlvkonna sportimisharjumusi. Selleks, et osaleda treeningpäeval ei pea ootama vanuse täitumist, võivad osaleda ka nooremad, kel hing spordi poole vaatab.

Maiu Veltbach, Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi juhatuse liige

blog comments powered by Disqus