Pühapäeval Jõgeval kergejõustiku treeningpäev

Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi eestvedamisel toimub kergejõustikuhuvilistele pühapäeval Jõgeva linna staadionil treeningpäev, kus kohalike tipptreenerite juhendamisel on võimalik alanud hooajaks oma oskusi lihvida.

“Pakume kõigile kergejõustikuhuvilistele suvise spordihooaja eel võimalust oma spordiharjumusi taaselustada ning juhendajate käe all oskusi lihvida,” ütles Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi juhatuse esimees Maiu Veltbach. “Treeningpäeval juhendavad huvilisi kergejõustiku vanemtreenerid Piret Koll ja Toomas Rosenberg, oma oskusi saab täiendada 100 m jooksus, 800 m jooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes.”

Eesti Kultuurkapitali ja Jõgevamaa Spordiliidu Kalju toetusel toimuv treeningpäev algab pühapäeval kell 15 ning kestab kolm tundi. “Võta sõber ja pere kaasa ning tule alusta uue harrastusega või lihvi enne võistlusi vormi,” ütles Maiu Veltbach. “Tervisliku seisundi eest vastutab iga osaleja ise,” lisas ta.

Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi kutsub oma ridadesse ka kõiki üle 35aastasi spordihuvilisi, kes on valmis esindama oma koduvalda ja -maakonda peatselt toimuvatel võistlustel.

“Ootame spordisõpru liituma meie klubiga ning osalema maakonna suvemängudel, mis toimuvad 10. juunil Tabiveres,” ütles Maiu Veltbach. “Maakonna suvemängudel saab iga huviline esindada oma koduvalda või -linna. Juulikuus püüame maakonna esinduse välja panna ka Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu suvemängudel, kus on kavas palju erinevaid spordialasid. Veteranide vanuseklassides saab kaasa lüüa ja võistelda juba alates 35. eluaastast, seega on see just õige aeg enda tegemiste kõrvalt kujundada ka kasvava põlvkonna sportimisharjumusi.”

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus