Põltsamaale Kuningamäele kavandatakse 18 korviga kettagolfirada

Viimasel Põltsamaa vallavolikogu istungil oli juttu, et Kuningamäe külla Mäenõlva katastriüksusele kavandatakse kettagolfirada. Teatavasti avati äsja ehitatud kettagolfirada Põltsamaa ühisgümnaasiumi juures. Mäenõlva katastriüksus paikneb osaliselt Põltsamaa valla ja osaliselt Põltsamaa linna territooriumil.

Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson lausus, et kettagolfiraja projekteerija ja ehitaja leidmiseks korraldati hinnapakkumine, kus soodsaimaks pakkumuseks osutus 6869 eurot. Ta palus Põltsamaa vallavolikogu liikmetel eraldada Põltsamaa valla 2016. aasta eelarve reservfondist selline summa, et kettagolfiraja projekteerimise ja ehitamise kavandamisel edasi saaks liikuda.

Põltsamaa vallavolikogu esimees Indrek Eensalu lausus, et vald saatis linnale taotluse osaleda selles projektis poole summaga, sest osa kavandatavast kettagolfirajast jääb linna territooriumile. Indrek Eensalu sõnul on selles osas Põltsamaa linna esindajatega läbirääkimisi peetud ning ta usub, et see summa planeeritakse Põltsamaa linna 2017. aasta eelarvesse. Plaan on ehitada Kuningamäele 18 korviga kettagolfirada. Põltsamaa vallavolikogu liikmed nõustusid raha eraldamisega Põltsamaa valla käesoleva aasta eelarve reservfondist.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus