Põltsamaalased kodulinna karikavõistlustel teiseks

Põltsamaa Jalgpalliklubi juhi Silvar Luhti eesvedamisel hakati Põltsamaa karikavõistlusi korraldama 1992. aastal. Eelmisel pühapäeval peetud turniiril osalesid võistkonnad, kus mängisid 1995. ja hilisemate aastakäikude poisid. Võimaluse osaleda said erinevatest Eestimaa paikadest kaheksa meeskonda, kes kõige enne end turniirile registreerisid. Põltsamaa Jalgpalliklubi võitis alagrupis Tartu SK 10- t 5:0, Tallinna Kalevit 3:1, FC Paidet 5:0 ja poolfinaalis FC Tartu Olümpiat 3:2. Finaalis kaotati aga Pärnu Jalgpalliklubile 5:1. “Pärnu jalgpallureid ei saa pidada just oluliselt tugevamateks, kuid nagu öeldakse, pall on ümmargune ja võistlustel mängib mõnigi kord rolli ka õnn,” rääkis treener Silvar Luht. “Need jalgpallipoisid võitsid seekordsel Põltsamaa CUP-il oma esimese hõbemedali. Turniiril, kus võideti pronks, suudeti aga Pärnu vastased alistada, ” lisas ta.

      Põltsamaa Jalgpalliklubi parimaks mängijaks tunnistati väravavaht Kristjan-Sander Epro. Kolmanda koha pälvis turniiril FC Tartu Olümpia.

Turniiri kolme tugevamat võistlejat autasustati karikate ja medalitega.  Auhinnalaua eest aitasid hoolitseda Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp ja Põltsamaa Spordikool.

       Jalgpallielamustest võib Põltsamaal osa saada ka sel pühapäeval, sest siis  korraldab Põltsamaa Jalgpalliklubi Felixhallis turniiri Põltsamaa CUP 1997. ja noorema aastakäigu poistele.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus