Põltsamaal tunnustatakse teenekaid inimesi

Neljapäeval toimunud Põltsamaa vallavolikogu istungi päevakorda oli kavandatud Põltsamaa valla aukodaniku nimetuse ja teenetemärkide andmine.


Juba varasema Põltsamaa vallavolikogu otsusega oli moodustatud ajutine komisjon, mille liikmete ülesandeks oli välja pakkuda Põltsamaa valla teenekad inimesed, kellele aunimetus omistada ja teenetemärgid üle anda.Põltsamaa vallavolikogu esimees Andres Vääni sõnul kogunesid neljapäeval enne vallavolikogu istungit ajutise komisjoni liikmed koosolekule, et langetada valik selles osas, keda esitatud kandidaatide seast aukodaniku nimetusega tunnustada ja kellele teenetemärk omistada.Komisjoni liikmed otsustasid nimetada Põltsamaa valla aukodanikuks Hendrik Allsaare, Reet Alevi, Tiia Miksoni ning Toivo Tõnsoni. Põltsamaa valla teenetemärk otsustati anda Katrin Villemile, Hiie Taksile, Anne Pernile ja Väino Valdmannile.

Aukodanike nimetused ja teenetemärgid antakse üle 22. veebruaril Põltsamaa kultuurikeskuses Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul vastuvõtul.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus