Põltsamaal tuleb noorte suvelõpu jämm

Põltsamaal toimub suvelõpupidu juba kolmandat korda, esimest aastat aga nii suurelt. “Kahe aasta eest oli meil Põltsamaal samalaadne üritus, kuid siis oli tegu DJ Festiga, kus Jõgevamaa diskorid üksteiselt mõõtu võtsid ja endi seast rahva lemmiku valisid,” meenutas ürituse peakorraldaja Ivo Targama.

“Noorte suvelõpu jämm on mõeldud ennast hingelt ja olemuselt nooreks pidavale inimesele, kes tahab nautida erinevaid muusikastiile ja toredate inimeste seltskonda,” sõnas Targama.

Neljatunnise ürituse jooksul astub lavale viis diskorit ning nad mängivad seitset erinevat stiili muusikat ning suve paremaid hitte. Igal diskoril on ette nähtud kindel esinemisaeg. “DJde erinevus ja muusikastiilide valik on sellepärast kirju, et iga huviline, kes peole tuleb, saab nautida endale meelepärast muusikat ja teisi muusikastiile nautida. Kõige tähtsam on ennast vabalt tunda ja võtta üritusest maksimum,” rääkis Targama.

Ürituse peaesinejad on Rebecca & The Ska Factory. “Nad on peaesinejad juba seetõttu, et enamik ansambli The Ska Factory liikmeid on Põltsamaalt ning Rebecca on oma nooruslikkuse ja ereda talendiga ka noorte seas tuntud tegija,” lausus Ivo Targama.

Korraldajad eeldavad, et peole tuleb umbes 200 kuni 300 inimest. Ivo Targama tahaks juhtida tähelepanu ka publiku kostüümide fantaasiarikkusele. “Riietumisel ei pea olema pilk möödunud ajal, vaid võib vaadata ka tulevikku ning sealt ideid ammutada,” vihjas peo peakorraldaja.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus