Põltsamaal on plaanis rajada ujula Lille tänavale

 

Põltsamaa linnavalitsus on pannud linna veebilehele avalikuks tutvumiseks aadressil Lille tänav 2 asuva koolikompleksi kavandatava detailplaneeringu, millest sõltub ka tulevase ujula-tervisekeskuse ehitamine sellele kinnistule.

Põltsamaa linnavalitsuse istungil tehti ettepanek algatada Lille tänav 2 koolikompleksi detailplaneering seoses vajadusega rajada Põltsamaa linna ujula.

Detailplaneeringuga, millel käsitletud ka ujula ehitamist, saab tutvuda kuni käesoleva aasta 31. detsembrini. “Nüüdisaegne ujula-tervisekeskus on Põltsamaale kahtlemata vajalik, lähim moodne ujula on rohkem kui neljakümne kilomeetri kaugusel. Kui teostub plaan rajada ujula Lille 2 kinnistule, mis kuulub Põltsamaa linnale, siis hakkab spordi- ja terviserajatis paiknema lähedal kesklinnale, koolimajale, Felixhallile, tenniseväljakule ja kunstmuruväljakule. Kui ujula valmis saab, on võimalik hakata kooliõpilastele ujumistunde andma,” rääkis Põltsamaa linnavolikogu esimees Andres Vään. Tema sõnul on ujula ehitamine kirjas ka linna juhtimisel ja arendamisel aastateks 2013- 2017 sõlmitud Sotsisaaldemokraatliku Erakonna, Keskerakonna ja Reformierakonna koalitsioonilepingus.

“Tulevase ujula ehitamise ja käikuandmise rahastajaks ei pruugi olla kohalik omavalitsus üksi, teretulnud on ka erainvestorid,”  lisas Andres Vään.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus