Põltsamaal napib kortereid

Möödunud neljapäeval toimunud Põltsamaa Ettevõtjate Liidu nõupidamisel rääkisid mitmed firmajuhid, et ettevõtetesse oleks vaja uusi töötajaid. Samas ei jätku aga kortereid, kuhu töötajad võiksid elama asuda.

Arutelul osalenud Jõgeva maavanem Aivar Kokk avaldas arvamust, et lähiajal peaksid elamispinnamured lahenema. ?Praegu on käivitunud protsess, et elamumaad hakkavad kuuluma Põltsamaa linnale ja sügisel on linn juba maaomanik. Usun, et juba uuel aastal algab Põltsamaal korteriehitus, millest on huvitatud ka investorid,? märkis maavanem.

Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots märkis, et Põltsamaale sooviksid tööle asuda paljud selle linna elanikud, kes praegu töötavad teistes linnades, peamiselt Tallinnas või Tartus. Paljud sellised inimesed on kandideerinud Põltsamaa spordihoone administraatoriks.

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu seekordne koosolek toimus uues linnavalitsuse majas, mida Jaan Aiaots firmajuhtidele tutvustas. ?Põltsamaa linnavalitsus on saanud lõpuks esindusliku hoone, kuhu on meeldiv siseneda nii omakandirahval kui ka kaugemalt tulijatel. Kindlasti on selles majas head töötingimused,? ütles Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president Andres Vään.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus