Põltsamaal nädalavahetusel maadlusvõistlused

Põltsamaa Felixhall on nii laupäeval kui ka pühapäeval maadlejate päralt. Laupäeval kell 12 algab noorte vabamaadluse võistlus.

Pühapäeval kell 12 maadlevad naised ja samal ajal kell 12 avatakse Eesti sumomaadluse meistrivõistlused täiskasvanutele. Põltsamaa sumomaadlejatest kaitsevad eelmisel aastal võidetud  tiitleid Johanna Kikkas, Mart Kohv, Henri Kukke ja Erge Nugis. Võistlemas näeme ka sumomaadluse maailmameistrit Epp Mäed. Sumomaadlejatele on see viimaseks jõuprooviks enne Euroopa noorte meistrivõistlusi, mis toimuvad mai esimesel nädalavahetusel Kiievis.

Maadluspidu sellega Felixhallis veel ei lõpe. Paralleelselt sumomaadlusega selgitatakse Eesti meistreid naistemaadluse juunioride vanuseklassis. Eelmisel aastal saavutatud võistkondlikku esikohta minnakse kaitsma kindlate plaanidega. Meie esimaadleja Johanna Kikkas on valmistunud selleks tiitlivõistluseks täie tõsidusega ja tahab kaitsta eelmisel aastal võidetud tiitlit.

Maadlushuvilised on nädalavahetusel oodatud Felixhalli omadele kaasa elama ja võidurõõmu jagama. Võistlused Eesti meistritiitlitele algavad mõlemal päeval kell 12.00. Meeldivat sportlikku nädalavahetust!

ARVED KÜLANURM

blog comments powered by Disqus