Põltsamaal mõeldakse lossi tulevikule

Homme peetakse paljudes paikades üle Eestimaa mõttetalguid. Põltsamaa Lossi restorani ruumes viiakse SA Eesti Ajakirjanduse Uurimis- ja Koolituskeskuse (AUKK) eestvedamisel läbi mõttetalgud Põltsamaa lossi tuleviku teemal.

SA Lossi Arendus ja MTÜ AUKK kutsuvad kõiki Põltsamaa lossi saatusest ja heast käekäigust huvitatuid 1. mail kella 10-ks Põltsamaa Lossi restorani ruumidesse, et otsida üheskoos ideid viiele suurele küsimusteringile. Esimene neist puudutab Põltsamaa lossikompleksiga seotud märksõnu ja sümboleid. Kõne alla võetakse ka koostöö erinevate institutsioonide vahel lossikompleksi arendamisel, samuti meedia kaasamine lossikompleksi tutvustamisel.

Teiseks oodatakse mõttetalgutel osalejatelt ideid selle kohta, kuidas kasutada Põltsamaa lossikompleksi hüvanguks ära aega, mil Tallinn kannab 2011. aasta kultuuripealinna tiitlit. Oodatakse ideid ka selle kohta, kuidas arendada välja lossikompleksis toimuvad ettevõtmised. Neljandana on päevakorras mõtted, kuidas muuta lossikompleks atraktiivseks ka talvisel ajal ja oodatakse ka ideid, milliseid meeneid võiks valmistada lossikompleksi ning laiemalt kogu Põltsamaa linna ja ümbruskonna tutvustamiseks.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus