Põltsamaal algab peagi noortelaager

?Projekti rahastamise otsustas eelmisel sügisel Põltsamaa linnavalitsus. Linna eelarves on selleks ette nähtud kindel summa ning tänu sellele ongi osavõtumaks sümboolne,? rääkis Põltsamaa linnavalitsuse haridus- ja kultuurinõunik Andrei Atskasov.
Kuna laager kestab tervelt nädala ja hommikul kümnest õhtul kümneni, siis jõuavad noored selle aja jooksul nii mõndagi ette võtta. Laagrilised lähevad laevareisile Emajõele, mille juurde kuulub ka piknik Piirissaares. Veel on plaanis mastikumängud, sporditurniir, kujundatakse endile laagri T-särk, diskod, karaoke, breiktantsu seminar ning mõnuainete teemaline koolitusprojekt ning sellealased rollimängud.
Laagriseltskond jagatakase huvide järgi kolme gruppi: võitluskunstide grupp, tantsuhuvilisete grupp ning kunstigrupp. Erinevates seltskondades tegeletakse mitmesuguste võitluskunstide ja spordiga, hip-hop tantsu, aeroobikaga, klaasimaali ja muu kunstiga. Peale selle teevad noored iga päev kaks tundi linnas heakorratöid.
Laagri lõpetamisele on kutsutud linnakodanikud, kellega koos lapsed seltskonnamänge mängivad ning näitavad mida nad nädala jooksul teinud on ning mida uut ja põnevat juurde õppinud.

KRISTIINA KOKK

blog comments powered by Disqus