Põltsamaad külastavad sõpruslinna lasteaednikud

Eile saabus Põltsamaale nende Lätis asuva sõpruslinna Skrunda lasteaiatöötajate delegatsioon, kelle eesmärgiks on saada ülevaade Eesti lasteaedade tööst.

Põltsamaa lasteaia Tõruke juhataja Helje Tamme sõnul tutvustatakse Skrunda lasteaiaõpetajatele ja -töötajatele piirkonnas asuvaid lasteaedu. „Laste õppimisele ja mängule kaasa elades veedetakse mitmeid tunde tavalasteaias Mari ja lasteaias Tõruke, kus on ka rühm erivajadustega lastele. Samuti viime lõunanaabrid tutvuma Esku lasteaiaga, mis tegutseb koos algkooliga ja põhikooli juures töötava Lustivere lasteaiaga,” lisas ta.

Helje Tamme märkis, et sõit Põltsamaale on Skrunda lasteaiatöötajatele preemiareis, millega kohalik linnavalitsus neid hea töö eest tunnustas.

„Varem on omavahel kohtunud Põltsamaa ja Skrunda omavalitsustegelased, kultuuri- ja spordiinimesed ning ettevõtjad. Lasteaednikud saavad omavahel kokku esimest korda. Loodetavasti saavad vastastikusest mõttevahetusest  kasu mõlema linna lasteaiad,” ütles Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus