Põltsamaa volikogust suurerakonna peasekretäriks

Napilt mõned kuud enne valimisi mängis Reformierakond oma kaardid ümber, vahetades välja praeguse erakonna peasekretäri ja pannes asemel Põltsamaa vallavolikogu aseesimehe Erkki Keldo. Põhjuseks asjaolu, et Reformierakonna senine, neli kuud ametis olnud Kert Valdaru hakkab kandideerima lähenevatel riigikogu valimistel. Erakonna juht Kaja Kallas teeb vastava ettepaneku erakonnakaaslastele juba homme.

Põltsamaalane Keldo hakkas juba Nõo reaalgümnaasiumis õppides poliitikast huvituma ja praegu sümpatiseerib talle enim liberaalne majanduspoliitika. Tulevase peasekretärina on tema ülesandeks meeskonda tugevamaks muuta. Viimast on Reformierakonnal väga vaja, sest täna on nende pind poliitmaastikul pigem kõikuv ja uue juhi Kaja Kallase eestvedamisel veel suunda ning loosungeid otsiv. Kas peasekretäri väljavahetamine aitab sellele kaasa või mitte, näitab aeg. Juhul, kui tegemist on kosmeetilise muudatusega, ei muutu suures plaanis midagi. Kui praegusel riigikogu aseesimehe nõunikul õnnestub end kehtestada, võib ta valimiseelsel ajal palju korda saata.

Siiani on Erkki Keldo näidanud end tugeva tegijana nii valimiskampaaniate läbiviimisel kui ka erakonna piirkondade arengudivisjoni juures. Lisaks räägib tema kasuks tõsiasi, et ta on töötanud nii põllul kui ka ehitusel.

Kindlasti tasub maakonnal ja eelkõige Põltsamaa vallal rõõmustada, et meie mailt pärit noormees nõnda kõrgele on tõusmas. Loodetavasti jagub tal tahtmist ja indu, et endale pandud ülesandeid väärikalt täita.

blog comments powered by Disqus