Põltsamaa vallavalitsuse kriisikomisjon palub võimalusel üritused edasi lükata

Põltsamaa vallavalitsus annab teada, et palub elanikel eesootavatel nädalatel käituda vastutustundlikult, et kaitsta enda ja lähedaste tervist. Kõige efektiivsem meede nakkuse vältimiseks on distantsi hoidmine. Rahvarohketes kohtades ja eriti siseruumides, kus ei ole võimalik teiste inimestega distantsi hoida, on soovitav kanda ka maski. Kinniseid rahvarohkeid kohti tuleks võimalusel vältida. Järgida tuleb kätehügieeni. Kätepesuks tuleb kasutada sooja vett ja seepi, avalikes kohtades alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit.

„Palume kõikidel korraldajatel võimalusel ära jätta või edasi lükata suuremad pidustused, üritused, rahvakogunemised ja teised sarnased tegevused. Palume kõikidel Põltsamaa valla elanikel käituda vastutustundlikult ja püsida igasuguste haigustunnuste esinemisel kodus.

Palume mitte käia rahvarohketel üritustel, sest iga üritus ei ole viimane. Püüame üheskoos vähendada nakkuste levikut, et me kõik saaksime tulla tagasi oma tavapärase elu juurde. Ära ohusta enda ja teiste inimeste elu ja tervist,“ seisab valla kodulehel.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus