Põltsamaa vallavalitsus tunnustab parimaid kultuuritegijaid

Põltsamaa vallavalitsus kutsub esitama kandidaate Põltsamaa valla parimate kultuuritegijate tunnustamiseks kolmes kategoorias. Arvestust peetakse eelmise aasta 1. jaanuarist selle aasta 30. juunini.


Esiteks aasta kultuuritegu, kus tunnustatakse Põltsamaa vallas toimunud olulisimat kultuurisaavutust. Kandidaadina võib esitada eraisikute, kollektiivide, organisatsioonide või muude rühmituste loomesaavutusi ja kultuuritegusid kõikidest loome- ja kultuurivaldkondadest.

Teiseks aasta kultuuritoetaja. Tunnustatakse Põltsamaa valla kultuuri toetajat, kes on enim aidanud elavdada Põltsamaa valla kultuurielu. Kandidaadina võib esitada kultuuri tegemist rahaliselt ja/või mitterahaliselt toetanud eraisikuid ja ettevõtteid.

Kolmandana tunnustatakse aasta vabatahtlikku, kes on Põltsamaa vallas kultuuri- ja sporditegevuste elluviimisel vabatahtlikuna kaasa aidanud. Kandidaadina võib esitada eraisikuid, kes on vabatahtlikult kaasa aidanud noorsootöö, kultuuri-, loome- ja/või spordisündmuse või saavutuse teostumisel.

Kandidaate saab esitada 8. augustini. Parimaid tunnustatakse 30. augustil.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus