Põltsamaa vallavalitsus lükkas käima sissekirjutuskampaania

Põltsamaa vallavalitsus kutsub kõiki sissekirjutuseta või mujale sisse kirjutatud põltsamaalasi registreerima oma elukohta Põltsamaa vallas.


Selleks, et arendada valda, vajame kõigi inimeste abi, kes peavad Põltsamaad oma koduks. Uued mõtted saavad suuresti teoks tänu tulumaksule, mis sõltub valda registreeritud inimeste arvust.

Näiteks 1000 euro suurust kuupalka saava inimese tulumaksust saab vald aastas umbes 1400 eurot. Selle eest saame pakkuda umbes kaks nädalat hommikuputru kõigile valla õpilastele. 10 inimese tulumaksust saame näiteks välja ehitada korraliku mänguväljaku, rajada valgustuse 300 meetri pikkusele tänavalõigule, remontida ühe klassiruumi või ehitada ligi 100 m kergliiklusteed.

Kõik, kes registreerivad 15. novembrist 31. detsembrini oma elukoha Põltsamaa vallas, saavad valida endale meeldiva kingituse ning osalevad loosimises, kus kolmel õnnelikul on võimalik võita 500 eurot puhtalt kätte.

Kingituste hulgas on näiteks vahvaid võimalusi vaba aja veetmiseks, istikute kinkekaarte, ajalehe tellimus, jalgratta hooldus ja lõuna vallavanemaga. Täpsemat infot sissekirjutuskampaania ja kingituste kohta leiab vallavalitsuse kodulehel www.poltsamaa.ee/sissekirjutus.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus