Põltsamaa uus spordikeskus avatud

Võimlas saab mängida nii korv- , võrk- kui käsipalli, samuti on saalis kaks viiekümne meetri pikkust jooksurada ja teivashüppekast.
Spordihoone teisel korrusel on maadlusruum ja jõusaal. Samuti on hoones korralikud riietus- ja pesuruumid ning saun.
Maadlusruumis on sisustus olemas, kuid jõusaali sisustamiseks on Põltsamaa Ühisgümnaasium pöördunud abipalvega rahva poole, kutsudes annetama kõiki, kel vähegi võimalik ning kellele kodukoha spordi ja spordihoone saatus oluline on. Eeldatavasti maksab jõusaali sisustamine umbes 300 000 krooni.

Põltsamaa Spordihoone avamisel lõikasid lindi läbi Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots, ehitaja Tartu Merko nõukogu esimees Tõnu Toomik, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktor Aimar Arula ning sama kooli kauaaegne kehalise kasvatuse õpetaja Aino Sillaots. Seejärel andis ehitaja  Merko Tartu esindaja Põltsamaa linnale üle hoone võtmed, millega kuulutati hoone pidulikult linna omaks.
Selleks, et Põltsamaa spordihoonel ja selles tegutsevatel inimestel kõik hästi läheks, pühitses selle sisse kirikuõpetaja Arho Tuhkru.
Pärast suurehitusele pühendatud ilutulestikku pääses rahvas, keda oli kogunenud avamisele nii palju, et vaevu mahuti võimlasse ära- maja uudistama. Spordihoones jagus spordisõpradele tegevust hiliste õhtutundideni.
Spordiaktivistide poolt on välja käidud juba ka uued ideed ? Põltsamaa linn vajab ka nüüdisaegset  staadioni ja ujulat.
Pikemalt loe laupäevasest Vooremaast.
EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus