Põltsamaa ühisgümnaasiumi õpilasfirma Seeps finalistide sekka

Eesti parima õpilasfirma võistluse 24 finalisti on selgunud ja nende seas on ka Põltsamaa ühisgümnaasiumi õpilasfirma Seeps, kes toodab energiakividega seepe.


Selleks, et finaali saada, tuli õpilasfirmal esitada aruanne. Olulised olid originaalsus, sisukus ja loomulikult reeglitele vastavus. Kõik 24 finaali pääsenud õpilasfirmat kandideerivad eriauhindadele ja rahva lemmiku tiitlile.
Edasi valitakse 12 superfinalisti, keda ootab ees vestlus žüriiga, mis tänavu toimub eriolukorra tingimustes veebi teel.
Põhjust rõõmustada on Põltsamaal küll, sest õpilasfirmad tegutsevad alles esimest aastat. „Loomulikult olen meie kooli noorte üle uhke. Eriti praeguses eriolukorras, kus tegutsemisvabadus on piiratud. Aruande kirjutamisel olime küll pidevalt ühenduses, kuid suure töö tegid noored ikka ise,“ rääkis Seepsi juhendanud Maris Orav.
„Kui saime teada, et pääsesime finaali, olime väga elevil! Olime selle nimel ju aasta otsa töötanud. Motivatsioon kasvas mitu korda. Edasi plaanime müüa oma tooteid veebipõhiselt ning meie veebipood on ka avatud. Teeme aktiivselt reklaami ning hoiame pöialt, et jõuaksime superfinalistide hulka. Oleme oma firma üle väga uhked, sest olla Põltsamaa ühisgümnaasiumi esimeste õpilasfirmade seas ja jõuda finalistide sekka on suur saavutus. Kooliaasta lõpuni tegeleme veebimüügiga ning kui eriolukord leebub, hakkame tegelema ka aktiivse müügiga,“ teatas õpilasfirma Seeps.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus