Põltsamaa Ühisgümnaasium tänas koolimaja remontijaid

Reedel kogunes Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava koolimaja ette suur hulk inimesi, kes olid seotud hiljuti lõppenud koolimaja remonditöödega. Pärast remondi lõppemist oli just sobiv hetk asjaosaliste tänamiseks.

iii

Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots meenutas, et praeguseks on Eesti Euroopa Liiduga ühinemisest möödas üle viie aasta ning nüüd on see andnud ka Põltsamaa linna jaoks esimese tõsisema tulemuse.

Koolihoone peasissekäigu juures alanud tänuüritus jätkus kooli aulas. Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktori Aimar Arula sõnul tekib Veski tänavalt koolimajale pilku heites tunne nagu seisaksid valge laeva ees. Just sellise valge laeva nägemise tunnet sisendavad üle koolimaja katuse kõrguvad ventilatsioonitorud. Nendest torude kaudu väljuv veeaur tundub pimedal ajal suitsuna.

Enne viimast suurt remonti sai koolimaja vahepealsetel aastatel uue katuse ning renoveeriti aula ja söögisaal

Renoveerimist ootavad veel Lille tänava koolihoone, eelkõige selle ajalooline osa, aga ka kooli ujula ehitamine ning staadioni rajamine. Aimar Arula on veendunud, et unistamata ja julgeid eesmärke seadmata ei järgne ka tõsiseid tegusid.

iii

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus