Põltsamaa Spordikooli kasvandikud said lõputunnistused

Ergo Andruse märkis, et Põltsamaa Spordikoolis on olnud head võimalused nii vabamaadluse- kui ka sumotreeninguteks. “Mind on treeninud nõudlik ja järjekindel treener Arved Külanurm. Tänu temale võitsin möödunud aastal Eesti meistritiitli vabamaadluses kadettide kehakalaus ja pääsesin tänavu Ungarisse Euroopa meistrivõistlustele sumos, kus kaotasin Poola maadlejale ja sain seitsmenda koha,” ütles maadluspoiss.

“Ergo asub õppima Türi Majandusgümnaasiumi spordiklassi, kuid jätkab maadlemist ka oma kodulinna Põltsamaa võistkonnas,? lausus treener Külanurm.

Jõgevamaa meistritiitli võitnud Sirli Sõmera lõpetas spordikoolis kergejõustiku eriala. “Tulin spordikooli oma venna eeskujul. Meid mõlemat on juhendanud Lea Vilms, keda iseloomustaksin kui vapustavat treenerit,” rääkis Sõmera.

Võrkpalli eriala lõpetanud Rauno Pikverit treenis staazikas spordimees Toivo Uusna. “Mida aasta edasi, seda paremini ma Raunoga rahule jäin, seda tagasihoidlikumaks muutusid mu nurisemised,” märkis Uusna.

Mikk Järviste sai lõputunnistuse aga jalgpalli erialal ja teda treenis spordikooli direktor Silvar Luht.

Silvar Luht märkis lõputunnistusi üle andes, et Põltsamaa Spordikoolis omandatud oskused ja arendatud võimed on seda väärt, et neid kirja panna igas elulookirjelduses.

Spordikooli lõpetajatele ja nende treeneritele ütles tunnustussõnu ka Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus