Põltsamaa Spordi jalgpallipoisid võitsid turniiri

 

Talvel mängitakse meil jalgpalli saalides, igal nädalavahetusel toimuvad turniirid mitmetes  Eesti spordisaalides.

Põltsamaa B-vanuseklassi noormehed osalesid SK 10 Premium Cupil Lähte Spordihoones. Osales 10 võistkonda üle vabariigi. Alagrupis võideti Operi Jalgpallikooli, viigistati Põlva Lootusega, siis tuli kaotus Jõhvi Spordikoolilt ja alagrupi viimases mängus võideti Tallinna Kalevit. Alagrupi teine koht viis poolfinaalis kokku FC Elvaga. Jäädi kaotusseisu, kuid tuldi võidukalt välja ja finaalis alistati Tartu JK Tammeka 1:0.

Pronksimängus oli Elva penaltitega parem Jõhvist.  Kaheksanda koha võitis penaltitega Sillamäe Kalevist üle olnud Jõgeva SK Noorus. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Margo Parkala Põltsamaalt, kes lõi viis väravat. Targo Parkala sai kirja kaks ning Mikk Kesküla ja Kaarel Põldma ühe värava. Põltsamaa võistkonnas mängisid veel Kristjan-Sander Epro, Andres Katte, Kristjan ja Indrek Langebraun, Karl-Kristjan Küppas ja Martin Kuusk.

Neljandal detsembril korraldab jalgpalliturniiri Põltsamaa Sport. Osaleb 10 E-vanuseklassi võistkonda. Mängud toimuvad Felixhallis alates kella 10 ja finaal algab kell 18.00.

Viiendal detsembril peetakse Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused saalijalgpallis meestele.

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus