Põltsamaa poisid esinesid Ohekatkul hästi

Üle-eelmisel nädalavahetusel esindasid Ohekatku rallikrossil Põltsamaa autoralliklubi  Yellow Racing Teami liikmed oma meeskonda väga edukalt, tuues poodiumikohti pea igast võistlusklassist.

Kõige rohkem osales sõitjaid ERC 2000 klassis, kus seitsmest sõitjast oli kiireim Põltsamaa poiss Sten Oja, kes keeras üle pika aja esiveolise masina rooli. Lada Samaral oma võistlusklassi liidripositsiooni kohe sõidu algul kindlustanud Oja tunnistas rally.ee portaalile, et algul oli esisillaveolise masinaga sõitmine pisut harjumatu. Sellele vaatamata sõitis Oja sisse turvalise edu, mis säilis sõidu lõpuni. Teise koha saavutas selles klassis Lada rooli keeranud Asso Ojandu. Kolmas koht kuulus samuti Yellow Racing Teami esindanud Arvo Kasele.

Standard 2000 klassi parim oli Kase ja Oja tiimikaaslane, Hondal sõitnud Janno Õis. Teisena finišeeris samuti Põltsamaa poiss Sander Roosimaa Volkswagen Golfiga ning kolmanda kohaga pidi leppima Ladaga sõitnud Andre Kurg.

Väga hea Eesti meistrivõistluste debüüdi tegi Ohekatku etapil Junior 1600 klassis sõitnud Alvar Kuusk, kes saavutas ka selles klassis esikoha, jättes seljataha Enar-Klaus Kunmani ja Janno Liguri.

iii

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus