Põltsamaa päevakeskuse ehitus kulgeb plaanipäraselt

Maikuus alustati Põltsamaal päevakeskuse rajamisega, mis peaks olema tellijale üle antud tänavu 30. oktoobriks. Päevakeskus tuleb hoonesse, kus aastaid tagasi tegutses Jõgevamaa Tervisekaitsetalitus.

Objekti peatöövõtja, ehitusfirma Jaagor Grupp juhataja Ingmar Kiidjärve sõnul on ehitustööd plaanipäraselt kulgenud. Vahepeal jäädi küll nädala võrra graafikust maha, ent praegu edenevad asjad ehitusel hästi.

Objekti kahe vana hoone puhul on tulnud projektis väiksemaid muutusi teha. Paarikümne töömehe hulgas on nii üldehitajaid, santehnikuid kui elektrikuid. Möödunud nädalal sai objektil paika osa trassidest, paigaldamist ootab veel soojatrass.

Sooja hakkab rajatav päevakeskus saama teisel pool teed asuva tervisekeskuse katlamajast. Ingmar Kiidjärve sõnul alustatakse sisemiste viimistlustöödega nädala pärast, põrandate viimistlusega on juba alustatud.

Juurdeehitise fassaad osaliselt krohvitakse ja osaliselt kaetakse värvilise tsement-kiud plaadiga. Kolme-nelja nädala pärast alustatakse hoone ümbruse haljastustöödega.

Ka päevakeskuse piirdeaed on juba tellitud ning selle paigaldamine peaks algama paari nädala pärast. Ingmar Kiidjärve sõnul on Jaagor Grupi ülesandeks panna osaliselt paika ka päevakeskuse juurde rajatava pesumaja sisseseade. “Umbes kuu aja pärast on päevakeskuse ruumid juba enam-vähem valmis,” lubas  Ingmar Kiidjärv. Põltsamaa linnavalitsuse majandusnõuniku Maimu Kelderi sõnul hakatakse mööbli ja vajaliku inventari hankimisega tõsisemalt tegelema selle kuu lõpul.

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus