Põltsamaa neidudele pronksmedal

Neidude B-klassi Eesti meistrivõistlustel jalgpallis võitis Suure-Jaani United’i ja Põltsamaa SK Motiiv ühendvõistkond pronksmedali.

Viimases voorus oli medališanss ka Tallinna FC Flora esindusnaiskonnal, kes pidanuks pronksile tõusmiseks võitma viiendal kohal olevat Saku Sportingut. Saku osutas Florale siiski südi vastupanu ning suutis lõpetada mängu 1:1 viigiga.

Võrdselt 26 punktiga meistrivõistlused lõpetanud United/Põltsamaa ja FC Flora olid võrdsed ka teistes paremusjärjestuse määramisel arvestatavates näitajates: mõlemad naiskonnad kogusid hooaja jooksul kaheksa võitu ning teenisid omavahelistes kohtumistes ühe võidu ja ühe kaotuse. Alles omavaheliste mängude väravatevahe arvestamine tõi edu United/Põltsamaale: kuigi võõrsil kaotati 0:1, oli kodumäng võidetud tulemusega 5:1.

Eesti meistriks tuli 38 punkti kogunud Põlva FC Lootos, vaid kolme punktiga jäi neist maha Tallinna JK Legion.

Treener Silver Nõmmiksaare juhendatavatest SK Motiivi mängijatest kuulusid pronksinaiskonda Kristiina Aria, Mariana Kees, Chrystal King, Gerta Jürjens, Anette Laureen Linnuste, Laura Ojaste, Eneli Penijäinen, Sandra Vaher ja Elisabeth Laisaar. Naiskonna poolt hooaja jooksul löödud 62 väravast läks Aria, Keesi ja Kingi arvele kokku 39.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus