Põltsamaa muusikakooli neli aastapäevakontserti

Ülehomsel kirikukontserdil saab kuulda nii instrumentaal- kui ka vokaalansambleid. Kõige huvitavam on sellel kontserdil kindlasti Händeli orelikontserdi I osa D-moll kammerorkestri ja kiriku organisti Ülle Noormägi ühisettekandes.

Teisel kontserdil muusikakooli saalis astuvad üles õpetajad. Sellele järgneb õpilaste kontsert 1. detsembril. Kõige pidulikum kontsert antakse aga 4. detsembril Põltsamaa kultuurikeskuses, kus esinevad nii õpilased, õpetajad kui ka vilistlased. Kooli direktori Anne Kausi sõnul peaksid kõik kontserdid tulema eriilmelised ja põnevad. Õpetajad on teinud kontsertide ettevalmistamise nimel tublit tööd, moodustades juurde erinevates kooslustes ansambleid. Kõik kontserdid antakse kuulajatele tasuta.

Pärast lõppkontserti 4. detsembril oodatakse vilistlasi oma kooli, kus on viimasel ajal mõndagi muutunud. Nimelt tehti suvel põhjalik remont saalis ning maja alumisele korrusele saadi mõne klassi jagu ruumi juurde. Et siis on juba advendiaeg, on linnavalitsus lubanud hea seista selle eest, et 150-aastane hoone saaks ka tuledega ehitud. Kontserdisari saab teoks Jõgevamaa Kultuurkapitali ekspertgrupi toetusel.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus