Põltsamaa muusikakooli 45. lend sai lõputunnistused

Ammuse traditsiooni kohaselt pandi päevakangelastele lillepärjad pähe, käidi südaöösel lauluisa Karl August Hermanni kuju pead puhtaks pesemas, tehti kuju juures ühispilti ja lauldi Hermanni laule.

Klaveri erialal lõpetasid Maria Alnek, Helina Daniel, Siret Kampus, Timo Kukk, Tiina Laanes, Sandra Orav, Siret Orav, Siim Raukas ja Heili Rosin, t?ello erialal Gunnar Andresson, flöödi erialal Reelika Kitsing, Liis Lass ja Birgit Vatter ning saksofoni erialal Agnes Angerjas ja Riina Trofimova. Heili Rosin, Liis Lass ja Birgit Vatter lõpetasid kooli kiitusega. Reelika Kitsing sai aga koolist juba teise lõputunnistuse – möödunud aastal lõpetas ta klaveri-, tänavu flöödi erialal. Kas õpitud või teisel erialal sügisel jätkata on otsustanud veel mõnedki tänavustest lõpetanutest.

Eile oli selle kooliaasta viimane päev ka ülejäänud kooliperel. Homme aga võetakse vastu juba uusi alustajaid kõikidele erialadele. Kooli ja pillidega käisid maikuus tutvumas juba lasteaia Mari lapsed ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi I ja II klass. Koolimajas on juba alanud suure hooga remont, millega loodetakse lõpule jõuda selleks ajaks, kui alustab puhkpillimängijate suvekooli esimene vahetus.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus