Põltsamaa muusikakool ja noortekeskus teevad koostööd

Põltsamaa Muusikakool on asunud koostööd tegema Põltsamaa noortekeskusega, andes keskusele kasutada ühe trummikomplekti ja ühe digitaalse klaveri.

Põltsamaa muusikakooli direktori Anne Kausi sõnul on kool esitanud lisaraha saamiseks aktiivselt taotlusi Eesti Kultuurkapitalile ja mitmed neist on ka positiivse vastuse saanud.

Tänavu ja kahel korral varemgi on esitatud taotlused haridusministeeriumile, et pille juurde saada.  Tänavune taotlus rahuldati, saadi veidi vähem kui 2000 eurot ja koolile osteti basskitarr koos võimendusega, trummikomplekt ja digitaalne klaver.

Põltsamaa muusikakool on asunud tegema koostööd Põltsamaa noortekeskusega. Anti lubadus, et kui haridusministeeriumist pillide ostuks raha eraldatakse, siis  annab kool noortekeskuse kasutusse ühe trummikomplekti ja digitaalse klaveri.

“Leidsime kevadel Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskuses endale väga mõnusa esinemispaiga. Seal saab korraldada nii väikeste linnakodanike  sünnimedalite kätteandmist kui muid pidulikke sündmusi. Nüüd ei pea me sinna koolist oma pille kaasa võtma, vaid need on kohapeal olemas. Meie džässkitarriõpetaja Reigo Tõnisson on omalt poolt valmis noortekeskuses lühiajalisi koolitusi  läbi viima, kui ollakse huvitatud kitarri või löökpillide õppimisest.  Meie eesmärk  pole mitte just  huviharidust anda, vaid pakkuda noortele võimalust mõne pilliga lähemat tutvust teha,” rääkis Anne Kaus.

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus