Põltsamaa lõpetas kuni 16-aastaste poiste EVF karikavõistlused kaheksanda kohaga

Möödunud nädala lõpus peeti Viljandis C-vanuseklassi Eesti Võrkpalliföderatsiooni karikavõistluste finaalturniir. Põltsamaa Spordikool jäi võiduta ning lõpetas kaheksanda kohaga.

Seitsmest kohtumisest kaotasid põltsamaalased kuus geimidega 0:2, üks geim võideti kohtumises Orava/Räpina spordikooliga.

Täiseduga võttis esikoha Pärnu meeskond, otsustavas kohtumises alistasid nad Võru 2:0. Ainsa geimi loovutasid pärnakad neljanda kohaga lõpetanud Tallinna Selverile.

Lõplik paremusjärjestus: 1. Pärnu VK/SK 14 punkti, 2. Võru Spordikool 13 p, 3. Viljandi SK 12 p, 4. Selver Tallinn I 11 p, 5. Orava/Räpina SK 10 p, 6. Narva SK Energia 9 p, 7. Premium 7/Salva Tartu 8 p, 8. Põltsamaa Spordikool 7 p.

Turniiri parimateks mängijateks nimetati Siim Orgvee (Pärnu), Albert Hurt (Võru), Silver Maar (Viljandi ja Siim Melles (Tallinn).

Selle vanuseklassi poisid mängisid viimati medalite eest novembri lõpus Eesti karikavõistluste raames. Esikoha võitis toona Võru SK, Orava/Räpina SK saavutas teise ja Pärnu VK/SK kolmanda koha. Põltsamaa meeskond jäi ka siis kaheksandaks.