Põltsamaa linnavalitsuse uus kultuurinõunik on Kadri Suni

Kadri Suni osutus kultuuri- ja haridusnõuniku ametikohale korraldatud konkursil valituks nelja kandidaadi seast. Uus kultuurinõunik on Põltsamaa juurtega, seni aga elanud, õppinud ja töötanud mujal. Puhkused on siiski möödunud peamiselt Põltsamaal.

Briti Nõukogus, kuhu Kadri Suni pärast Tartu Ülikooli lõpetamist 2000. aastal tööle asus, pidas ta kommunikatsioonijuhi ametit peaaegu kuus aastat. See on olnud ka ta esimene ja ainus töökoht, kui mitte arvestada poolt aastat praktikaaega majandusministeeriumis.

Kahel esimesel tööpäeval käis Kadri Suni tutvumas Põltsamaa linna koolide, lasteaedade, kultuurikeskuse ja teiste asutustega, kellega tal tuleb hakata oma ametis koostööd tegema. ?Neis kõigis on eesotsas väga toimekad ja tugevad juhid. Eks see, kui palju ja mil määral nad linnavalitsuse poolset tuge vajavad, selgub edaspidi,” ütles uus kultuuri- ja haridusnõunik eile pärast ringkäigu lõppemist ning leidis, et kuigi tema ametinimetus on nõunik, vajab ta alguses kindlasti ise nende inimeste nõu. ?Praegu kulub mul ilmselt tõepoolest kõige rohkem aega uude ametisse sisseelamiseks ja ettekujutuse saamiseks. Usun, et saan edaspidi Põltsamaa kultuuriellu oma panuse anda,? ütles Kadri Suni.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus