Põltsamaa Kultuurikeskuses on koolivaheajal aeroobika- ja tantsupäevad

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi projektijuhi Annika Kallasmaa sõnul on liikumine hea tervise alus, nii on aeroobika- ja tantsupäevad meeldiv võimalus koolivaheaega sportlikult sisustada ning aasta alguses keha ja vaimu virgutada.

Aeroobika- ja tantsupäevad algavad 5. jaanuaril kell 11 Põltsamaa Kultuurikeskuses, kus Kaia Sarap õpetab lihtsamaid aeroobikasamme. Samal päeval õpetab Viljandi spordiklubi Fortius aeroobikatreener ja Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud Enn Meiesaar noortepärast latino-funk stiilis aeroobikat.

6. jaanuaril kell 11 algab aeroobikatund Maarika Isotamme juhendamisel. Neljapäeval algusega kell 13 õpetab seltskonnatantse Silver Hannus koos oma partneriga Tartust.

Reedel kell 11 oodatakse aga line-tantsu huvilisi Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava aulasse. Täpsemat infot saab Põltsamaa Ühisgümnaasiumi koduleheküljelt või projektijuht Annika Kallasmaalt telefonil 53 453 959.
Põltsamaa Ühisgümnaasiumis lõppes teine õppeveerand 5.-12. klassi õpilastele juba neljandat korda toimunud aeroobika- ja tantsuvõistlusega.

Igast klassist võis osaleda ka mitu tantsurühma. Liikmeid pidi rühmas olema vähemalt kaks. Õpilased koostasid erinevates stiilides aeroobika- ja tantsukavad iseseisvalt ja harjutasid võistluseks umbes kuu.  20. detsembril tuldi oma kavadega publiku ja zürii ette ning parimatele jagati auhindu.   Kui põhikooli osas olid tantsu- ja aeroobikakavad selgeks õppinud vaid tüdrukud, siis gümnaasiumiealiste vanuseklassis võistles ka noormehi.
EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus