Põltsamaa jalgpallurite võit ja kaotus

Neidude B-klassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuuenda vooru kohtumises kaotas Suure-Jaani United’i ja Põltsamaa SK Motiiv ühendnaiskond turniiri samuti vaid võitudega alustanud Tallinna JKle Legion 1:2. Anna Majorova avaväravale vastas tabamusega põltsamaalane Kristiina Aria, seejuures oli Aria üldse esimene, kes suutis üle mängida senises viies kohtumises oma värava puhtana hoidnud Legioni väravavahi. Pealinlaste võiduvärava lõi Lada Tereštšenkova teise poolaja algul. Tabeli tipus on Legion (15 p) ja Põlva Lootos (12 p), üheksa punktiga neljandale kohale langenud United’ist möödus kaks mängu enam pidanud Saku Sporting (10 p). Eile õhtul mängis ühendnaiskond koduväljakul Tallinna Floraga, 17. juunil kohtutakse Tartus Tammekaga.

Noormeeste B2 vanuseklassi meistrivõistluste teises liigas alistas Põltsamaa Sport laupäeval koduväljakul kindlalt 6:0 Pakri SK Alexela. Sander Tõnissoo lõi kolm, Sander Pomjalov kaks ning Kristjan Heinmäe ühe värava. Põltsamaalaste eduseisust nördinud Paldiski noored teenisid mängu viimastel minutitel vägivaldse käitumise eest koguni kaks punast kaarti. Pärnu JKl ja Põltsamaal on võrdselt 18 punkti, järgnevad Sillamäe (15 p) ja Pakri (12 p). Laupäeval kell 11 on Lille tänava staadionil põltsamaalaste vastaseks JK Tallinna Kalev Jüri.