Põltsamaa Felixhall sai jõusaali sisustuse

Põltsamaa spordihoone juhataja Kalle Kolberg ütles ajalehele Vali Uudised, et jõusaal on varustatud aparaatidega nii, et saaks treenida kõiki lihasegruppe. Jõumasinad on väga head ja tugevad, seetõttu on need ka kallimad kui tavaliselt kodudesse ostetavad. Neid muretsedes on arvestatud sellegagi, et neil saaksid treenida ka kõige suuremad ja raskemad mehed. Et saal ei ole kuigi suur, ei muretsetud sinna ka kõige suuremaid ja moodsamaid vahendeid.

Jõumasinaid on suhteliselt vähe, seetõttu soovitab spordihoone juhataja soojendust teha mujal. Selleks sobib näiteks suusatamine, jalgrattasõit, uisutamine, võimlemine.

Põltsamaa Felixhall avati möödunud suvel, kuid seni oli jõusaal tühi, sest sisustuse muretsemiseks puudus raha.

Spordihoone on puhas ja korras, ustel olevad sildid juhatavad inimese just sinna, kuhu ta parajasti minna soovib. Felixhallis on spordisaal mõõtmetega 20×40 meetrit, kus saab mängida nii korv-, võrk-, kui käsipalli, samuti on saalis kaks viiekümne meetri pikkust jooksurada ja teivashüppekast. Spordihoone teisel korrusel on maadlusruum ja jõusaal, samuti korralikud pesuruumid ja saun.

 

“On väga meeldiv, et uut spordibaasi kasutatakse usinalt, vahel on soovijaid rohkemgi, kui jõuame ära mahutada. Kuigi tegemist võib olla ka esialgse eufooriaga, loodan, et maja ka edaspidi tühjaks ei jää,” on öelnud Kalle Kolberg.

Samas on mehel hoonega ka negatiivseid kogemusi. Nimelt on uues hoones, mis on ehitatud vähempakkumise korras, tehtud palju ehituslikke vigu, mis on nõudnud juba uute ehitus- ja parandustööde tegemist.

Põltsamaa spordihoones tehtigi remonti ja korrastustöid ka talvisel koolivaheajal, mistõttu sel ajal hoones suuremaid üritusi ei toimunud. Siiski kasutasid maja igapäevased treeningutelkäijad, samuti maadluslaagris viibinud noored.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus