Põltsamaa Ettevõtjate Liit sai uue liikme

22. juunil kogunesid Põltsamaa Ettevõtjate Liidu liikmed oma tavapärasele koosolekule, seekordsel kokkusaamisel osales ka OÜ Moreen juhataja Juss Maurer, kes oli avaldanud soovi kohaliku ettevõtjate organisatsiooniga ühineda.

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president Andres Vään avaldas selle üle heameelt ja arvas, et ka teistel liidu liikmetel pole midagi selle vastu, kui nende read uue väärika liikmega täienevad. Hinnates tänavusi ettevõtjate liidu tegemisi, lausus Vään, et käesolev aasta on olnud tegevuselt veidi tagasihoidlikum kui mullune. Tegelikult algas nüüdseks lõppenud tegevushooaeg eelmise aasta septembris, mil ettevõtjate esindus kutsuti nõu andma Põltsamaa linna arengukava koostamiseks. Järgmisena toimus ettevõtjate koosolek, kuhu oli külalisena kutsutud endine tuntud telemees Raul Rebane, kellelt oodati küll rohkem pilguheitmist olümpiamängudele eelnenud  ettevõtmiste telgitagustele Ent külaline keskendus siiski olümpiavõitja Gerd Kanteri isikule ja rääkis tema kujunemisest tõeliseks spordimeheks. Möödunud aasta novembris käisid Põltsamaa piirkonna ettevõtjad oma tavapärasel sanatooriumituuril Narva-Jõesuus. Lisaks tervise parandamisele oli esialgu plaanis Narva tööstuspargi külastamine, ent mitmel põhjusel jäi piirilinna tööstuspark nägemata.

Läinud aastal jäid teoks tegemata mitmed plaanitud reisid. Mõtteid mõlgutati nii Aserbaidžaani kui Moldovasse sõitmisest, ent nendest sõitudest ei saanud asja. Alanud suvel on plaanis reis Soome, kus tahetakse kaasa elada Jyväskylä rallile ja tutvuda kohaliku linnamajandusega. See reis on plaanis läbi viia koostöös Põltsamaa linnaga.

Ettevõtjate kokkusaamistel on ikka osalenud mitmeid külalisi, enamasti majandusinimesi. Nüüd võiks Andres Vääni arvates külla kutsuda ka muid eluvaldkondi esindavaid inimesi, näiteks on eelolevaks sügiseks olemas eelkokkulepe lauljatar Anu Kaaluga. Kohtumine temaga plaanitakse teoks teha koostöös Põltsamaa Muusikakooliga.

Esmaspäevasel koosolekul valisid ettevõtjad ka uue juhatuse. Õigemini küll tunnustasid kohalikud tööandjad liidu senise juhatuse tööd ning nii jätkavad Põltsamaa Ettevõtjate Liidu juhatuses Eda Joosep ja Ants Reinumägi ning presidendina Andres Vään.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus