Põltsamaa Ettevõtjate Liit jätkab senise juhatusega

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu aastakoosolekul valisid ühenduse liikmed tagasi senise juhatuse, kes peab oluliseks organisatsiooni osalemist Põltsamaa piirkonna arendamises ning reiside korraldamist nii Eestisse kui ka välisriikidesse, et avardada silmaringi ja luua koostöösidemeid.

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu kolmeliikmelisse juhatusse valiti tagasi Andres Vään, Eda Joosep ja Ants Reinumägi. “Peame jätkuvalt oluliseks pakkuda välja ideid, kuidas muuta Põltsamaa linna ja selle ümbrust atraktiivsemaks, ning aidata kaasa nende ideede elluviimisele. Selleks on avanenud hea võimalus tänu Põltsamaa Ettevõtjate Liidu liikmete kuulumisele linnavolikogu arendus- ja ettevõtluskomisjoni, Põltsamaa ametikooli nõukogusse ja sihtasutuse Põltsamaa Lossi Arendus nõukogusse,” ütles ettevõtjate liidu president Andres Vään. Tema sõnul ühines ligi veerandsajast liikmest koosneva ühendusega viimati raamatupidamisteenuseid pakkuv firma Luikse Teenus OÜ.

“Suvel sõidavad ettevõtjad Venemaale tutvuma Jõgevamaa koostööpiirkonna Luuga rajooniga, mille majandusringkondadega püütakse ka ärikontakte luua. Samuti on kavas külastada elamuehitusmessi Soomes,” lisas Andres Vään.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus