Põltsamaa bussijaama territooriumile ehitatakse teenindushoone

Linnapea Jaan Aiaots märkis, et enampakkumise võitnud Tallinna Kaubamaja Kinnisvara pakub linnalt hoonestusõiguse väljaostmiseks 7 105 000 krooni. ?Vastavalt konkursi tingimustele on enampakkumisel parimaks valitud firma kohustatud kindlustama äri või teenindusliku otstarbega ja ühtlasi bussijaama funktsioone täitva hoone ehitamise hoonestusalale. Tingimuseks on vähemalt 15 istepinngi paigutamine hoonesse, lisaks pinkide asetamine hoone ümbrusse, sõiduplaanide üles seadmine, ka invaliididele sobiva avaliku tualetti välja ehitamine ja taksode peatuskoha rajamine. Hoone ehitamiseks mõeldud ehitusala on kindlaks määratud detailplaneeringuga.?

Jaan Aiaots märkis, et vastavalt enampakkumise komisjoni otsusele peab Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS sõlmina hiljemalt kuu aja vältel Põltsamaa linnavalitsusega hoonestusõigust käsitleva lepingu.

?See, et Tallinna Kaubamaja Kinnisvara osales enampakkumisel, näitab, et üle Eesti tuntud firmad peavad perspektiivikaks arendada Põltsamaa majanduselu,? ütles linnavalitsuse majandusnõunik Maimu Kelder.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus