Politseirivistusel jagati ametimärke ja ergutusi

Vabariigi aastapäeva paiku toimub Jõgeval politseimaja ees tavaliselt pidulik rivistus, mille käigus jagatakse kolleegidele-ametnikele tunnustusi ning samuti edutatakse järgmistele teenistusastmetele. „Anname uued tärnid ja pagunid, soovime kolleegidele õnne ja oleme koos rõõmsad,“ ütles politsei piirkonnajuht Veiko Järva.


„Jõudemonstratsioon see kindlasti pole. Jõgevale ei koondata kokku kogu Tartu piirkonna ega ka Jõgevamaa ametnikke. Oleme kolleegidega koos, rivistume ja tähistame nii vabariigi sünnipäeva,“ lausus Järva.
Taevast sadanud lumeräitsakaid trotsides jagati kätte tunnustused ja märgid. Kohal olid peale ametnike ka mõned pealtvaatajad, ühiselt lauldi hümni. Lehvisid politsei- ja piirivalveameti, Jõgeva piirkonna ja Eesti vabariigi lipud.
Tervituskõnes keskendus Lõuna prefektuuri prefekt Vallo Koppel politsei kui organisatsiooni väärtustele. „Me oleme maailma parim politsei,“ sõnas kõrge ametnik ja kinnitas, et selle lause taga on eelkõige inimesed, kes ametis töötavad. Samuti soovitas ta liikuda, nagu paljud tehnoloogifirmadki, sammuke ajast ees.

INDREK SARAPUU

blog comments powered by Disqus